Ak môžeme, tak vždy radi pomôžeme. Tentokrát sme spojili sily pre krásny projekt

Tento rok sme sa rozhodli spojiť sily v celom klube a potešiť osamelých seniorov v zariadení sociálnych služieb Nitrava.

Zamestnanci tohto zariadenia odvádzajú skvelú prácu a keď sme sa o tejto možnosti rozprávali prvýkrát s koordinátorkou projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok – Zuzkou Švarc Harisovou, tak sme ihneď vedeli, že chceme potešiť seniorov, ktorí si zaslúžia na Vianoce cítiť lásku a zažiť pocit, že tu nezostali sami.

Do zbierky sa zapojil celý klub Nitra Knights. Hráči, tréneri, podporovatelia klubu či rodiny hráčov. Zapojili sa aj najmenší flagisti spolu s rodičmi a vďaka týmto všetkým ľudom sme mohli na Vianoce potešiť niekoľko veľmi milých a šikovných seniorov.

Za klub bol balíčky odovzdať náš predseda Matej Gašperán, ktorý mal možnosť si nielen prezrieť priestory tohto zariadenia, ale aj stráviť pekné chvíle s ľudmi, ktorí si zaslúžia našu pozornosť a lásku.

Leave a comment

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.