Sezóna 2024 sa pre nitrianskych rytierov oficiálne začala!

Začiatok sezóny máme oficiálne tu a ešte predtým ako začneme naplno trénovať, tak by sme radi vyjadrili vďaku všetkým, ktorí pri nás stáli a pomáhali nám v minuloročnej sezóne.

V prvom rade by sme by sme sa chceli poďakovať za obrovskú podporu v predchádzajúcej sezóne, ktorú sme cítili na každom tréningu či zápase.

Vďaka historickému 3. miestu v Českej lige bola minuloročná sezóna pre náš klub najúspešnejšou v histórii jeho existencie. V najvyššej Českej Snapbacks lige sme nielen ako tím, ale aj ako jednotlivci prekonali niekoľko dlhoročných rekordov ligy.

Okrem toho sme sa stali z hľadiska priemernej návštevnosti druhým divácky najatraktívnejšim športom v meste Nitra (priemer 800 divákov, maximálne 1200 divákov) a najnavštevovanjším v celej lige.

Takéto úspechy by sme však nedokázali sami a preto naše obrovské poďakovanie patrí úžasným fanúšikom, partnerom, funkcionárom, hráčom, trénerom a všetkým ďalším, ktorí sa akokoľvek pričinili o všetky fantastické výsledky klubu Nitra Knights. Spoločne sme najsilnejší a s týmto heslom ideme aj do ďalšej sezóny 2024.

Do novej sezóny vstupujeme s novým kanadským trénerom, ktory dúfame bude pre náš tím obrovským prínosom, s novými zahraničnými hráčskym importmi, novými partnermi, novým merchom a obrovskou chuťou prekonať minuloročnú úspešnú sezónu.

Pripravujeme pre vás Super Bowl párty či podpisovaciu akciu. Budeme veľmi radi a vďační, ak náš nový futbalový príbeh 2024 budete písať a prežívať spoločne s nami. Dáme to do toho všetko, čo je v našich silách a veríme, že si spoločne prídeme až po vytúžený titul.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.