Sponzori

Staňte sa našim partnerom

Podporte rozvoj klubu Nitra Knights

Klub Nitra Knights funguje ako občianske združenie. Veľká časť nákladov spojených s fungovaním klubu je stále na pleciach hráčov a len vďaka podpore našich parnterov vieme udržať kvalitný americký futbal v Nitre a na Slovensku.

Každý dar, bez ohľadu na jeho veľkost, pomôže fungovaniu klubu a rozvoju práce s mládežou v meste.

Generálny partner

Samuel Vetrák

Samuel Vetrák je vášnivým fanúšikom amerického futbalu, ktorý sa rozhodol podporiť klub už v sezóne 2022. Pred sezónou 2023 sa s klubom Nitra Knights dohodol na rozšírení spolupráce tak, aby spolu vybudovali dlhodobý program, ktorý ponúkne hráčom tie najlepšie možné futbalové podmienky, a divákom prinesie do Nitry atraktívne športové udalosti.

Sprievodným cieľom spolupráce je zvýšiť povedomie o americkom futbale a vytvorenie dlhodobého programu, ktorý bude vychovávať novú generáciu amerických futbalistov, ktorí kvalitou svojich výkonov budú dlhodobo lákať na štadión divákov z celého regiónu.

Naši partneri

Za všetku podporu ďakujeme!

Bez vás by americký futbal v Nitre nebol

Hlavný partner

Partneri klubu

Mediálni partneri

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.