Hráč Nitra Knights Boris Bútora ovládol anketu Offensive MVP Snapbacks ligy 2023

Sme veľmi hrdí, že vám môžeme oznámiť fantastickú novinku, ktorou je ocenenie nášho hráča Borisa Bútoru v ankete Offensive MVP Snapbacks ligy 2023.

Boris v tohtoročnej sezóne dokázal prekonať hneď niekoľko individuálnych rekordov Snapbacks ligy.

Nahádzal najviac yardov v sezóne, konkrétne 3115, čo tiež znamená, že cez magickú hranicu 3-tisíc yardov sa dostal ako druhý hráč v histórii ligy, čo je fantastický úspech a jeho meno je tak veľkými písmenami zapísané v historických tabuľkách.

Tu však nekončíme. Taktiež prekonal rekord v počte nahádzaných touchdownov za jednu sezónu, ktorý držal Michael Hayes zo sezóny 2019. V desiatich zápasoch základnej časti si Boris pripísal rovných 40 passových touchdownov.

Ako klub sme ovládli ofenzívne štatistiky Snapbacks ligy. Prvenstvo máme v získaných yardoch (priemer 399 yardov na zápas) a tiež aj v passových yardoch (priemer 303 yardov na zápas).

To, že sme počas celej sezóny predvádzali skvelé ofenzívne výkony potvrdzuje aj fakt, že na druhom mieste v ankete Offensive MVP skončil Ľuboš Paprčka, ktorému taktiež gratulujeme a ďakujeme za skvelé výkony.

Čo hovorí Boris na toto ocenenie?:

“Toto ocenenie je pre mna pripomienkou, že moja rodina – hlavne teda moja manželka Zuzka, mi vytvára podmienky, aby som sa konštantne mohol pripravovať a súťažiť na najvyššej úrovni.

Je to odkaz pre všetkých, že sa netreba vzdávať, ísť si svedomito a disciplinovane za tým, čo považujete za správne a stále na tom pracovať a zdokonalovať sa.

Memento skvelej práce v našej organizácii Nitra Knights a rovnako toto ocenenie patrí všetkých mojím spoluhráčom, ktorí pridali ruku k dielu. Som velmi rád, že pri tomto úspechu mohli byť so mnou ľudia a spoluhráči, s ktorými už v AF pôsobíme aj 10 rokov.

Zo športového hľadiska tento úspech bude navždy pre mňa pamiatkou toho, rukami akých skvelých (nielen futbalových) trénerov som prešiel.”

Leave a comment

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.