Hráč Nitra Knights Boris Bútora ovládol anketu Offensive MVP Snapbacks ligy 2023

Sme veľmi hrdí, že vám môžeme oznámiť fantastickú novinku, ktorou je ocenenie nášho hráča Borisa Bútoru v ankete Offensive MVP Snapbacks ligy 2023.

Boris v tohtoročnej sezóne dokázal prekonať hneď niekoľko individuálnych rekordov Snapbacks ligy.

Nahádzal najviac yardov v sezóne, konkrétne 3115, čo tiež znamená, že cez magickú hranicu 3-tisíc yardov sa dostal ako druhý hráč v histórii ligy, čo je fantastický úspech a jeho meno je tak veľkými písmenami zapísané v historických tabuľkách.

Tu však nekončíme. Taktiež prekonal rekord v počte nahádzaných touchdownov za jednu sezónu, ktorý držal Michael Hayes zo sezóny 2019. V desiatich zápasoch základnej časti si Boris pripísal rovných 40 passových touchdownov.

Ako klub sme ovládli ofenzívne štatistiky Snapbacks ligy. Prvenstvo máme v získaných yardoch (priemer 399 yardov na zápas) a tiež aj v passových yardoch (priemer 303 yardov na zápas).

To, že sme počas celej sezóny predvádzali skvelé ofenzívne výkony potvrdzuje aj fakt, že na druhom mieste v ankete Offensive MVP skončil Ľuboš Paprčka, ktorému taktiež gratulujeme a ďakujeme za skvelé výkony.

Čo hovorí Boris na toto ocenenie?:

“Toto ocenenie je pre mna pripomienkou, že moja rodina – hlavne teda moja manželka Zuzka, mi vytvára podmienky, aby som sa konštantne mohol pripravovať a súťažiť na najvyššej úrovni.

Je to odkaz pre všetkých, že sa netreba vzdávať, ísť si svedomito a disciplinovane za tým, čo považujete za správne a stále na tom pracovať a zdokonalovať sa.

Memento skvelej práce v našej organizácii Nitra Knights a rovnako toto ocenenie patrí všetkých mojím spoluhráčom, ktorí pridali ruku k dielu. Som velmi rád, že pri tomto úspechu mohli byť so mnou ľudia a spoluhráči, s ktorými už v AF pôsobíme aj 10 rokov.

Zo športového hľadiska tento úspech bude navždy pre mňa pamiatkou toho, rukami akých skvelých (nielen futbalových) trénerov som prešiel.”

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.