Hlavný tréner Nick Snider na prvom tréningu Nitra Knights nezaháľal ani minútu

S novým rokom do nášho mužstva prišlo hneď niekoľko noviniek. Tou najväčšou je hlavný coach mužstva Nitra Knights, ktorým sa stal Nick Snider z Kanady.

Jeho obrovskú energiu bolo okamžite cítiť nielen v prejave, ale aj v trénerských technikách či v komunikácii s hráčmi. Už na prvom stretnutí po jeho príchode z Toronta, kedy sme ho čakali na letisku sme vedeli, že toto bude človek, ktorý náš tím posunie na novú úroveň.

Prvý tréning si užíval plnými dúškami a hráči pozorne počúvali každý jeho pokyn či radu. Následne všetky prvky, o ktorých hráčom hovoril prenášali do tréningového procesu a trénovali nové pohyby, nácviky a taktickú prípravu.

Nick Snider, vitaj v klube Nitra Knights. Veríme, že spoločne v sezóne 2024 dosiahneme niečo veľké, na čo bude hrdá nielen Nitra, ale aj celé Slovensko.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.