Hráči Nitra Knights prednášali na strednej škole v Zlatých Moravciach.

Vo štvrtok 7.12.2023 sme mali tú česť odprezentovať klub amerického futbalu Nitra Knights pred približne stovkou žiakov Strednej odbornej školy technickej a Strednej odbornej školy polytechnickej v Zlatých Moravciach.

Veľmi si vážime pozvanie, bolo naozaj skvelé vidieť toľko mladých chalanov, ktorí prejavili záujem si nielen vypočuť základné informácie o tomto krásnom športe, ale taktiež si aj vyskúšať rôzne pohybové nácviky.

Opäť sa ukázalo, že americký futbal vie byť láskou na prvý pohľad a nesmierne nás teší, že sa už niektorí žiaci prihlásili na tréning a majú chuť a motiváciu stať sa súčasťou klubu Nitra Knights.

Náš klub reprezentovali Boris Bútora, Tomáš Urban, Lukáš Kreškóci a Matej Gašperan.

Ešte raz by sme sa chceli poďakovať riaditeľom škôl za túto obohacujúcu príležitosť, konkrétne pánovi riaditeľovi Milanovi Galabovi (SOŠ Technická), ktorý stojí za celým stretnutím a pani riaditeľke Zuzane Čižmárikovej (SOŠ Polytechnická) a všetkým zúčastneným učiteľom.

Takúto prednášku môžete zažiť aj na vašej strednej škole. Stačí ak nás kontaktujete a veľmi radi si s vami dohodneme osobné stretnutie, na ktorom si dohodneme všetky konkrétne podrobnosti.

Leave a comment

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.