Nitra Knights hľadá nového trénera flag futbalu pre mládežnícke kategórie. Staňte sa súčasťou úspešného športového klubu na Slovensku

V klube amerického futbalu Nitra Knights nastala vzrušujúca chvíľa, pretože sa hľadá nový tréner pre rozvoj flag futbalu v kategóriách U10-U12. Táto novinka prináša nové možnosti pre všetkých nadšencov tohto moderného športu a príležitosť zapojiť sa do úspešnej mládežníckej scény klubu.

Hľadanie nového trénera zahŕňa spoluprácu s dlhoročným trénerom Tomášom Urbanom, ktorý je srdcom a dušou klubu Nitra Knights. Jeho skúsenosti a vášeň pre americký futbal sa dotýkajú nielen technického aspektu hry, ale aj formovania mladých hráčov nielen ako športovcov, ale aj ako jednotlivcov.

Nový tréner bude mať príležitosť nie len prenášať znalosti a skúsenosti na ďalšiu generáciu hráčov, ale aj pracovať na ich osobnostnom rozvoji a vytvárať z nich kompletných jednotlivcov. Spolupráca s Tomášom Urbanom poskytne novému trénerovi stabilnú platformu a príležitosť získať inšpiráciu od jedného z najvýraznejších trénerov na slovenskej scéne.

Vedenie klubu zdôrazňuje, že hľadajú kandidátov, ktorí milujú šport a majú vášeň pre prácu s deťmi. Schopnosť komunikovať, motivovať a rozvíjať potenciál mladých hráčov je kľúčovou kvalitou, ktorú očakávajú od nového trénera.

Systémová práca s mládežou priniesla klubu Nitra Knights zaslúžené víťazstvá v oboch juniorských kategóriách a naše tímy do 12 a do 17 rokov sú majstrami Slovenska.

Flag futbal, populárna variácia amerického futbalu, ponúka mladým hráčom možnosť rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti bez kontaktu, čo robí túto disciplínu prístupnejšou pre mladších hráčov. Je to výborný spôsob, ako sa zapojiť do futbalu, zároveň zlepšovať koordináciu, rýchlosť a taktické myslenie.

Pre tých, ktorí sa cítia povolaní ku športovej výchove a majú túžbu pomáhať mladým hráčom objaviť svoj potenciál, je táto príležitosť skvelým začiatkom. Nitra Knights je klub so silnou komunitou a vášňou pre americký futbal, a nový tréner bude mať príležitosť stať sa súčasťou tohto neustále rastúceho hnutia.

Ak máte záujem o pozíciu trénera flag futbalu v Nitra Knights, neváhajte kontaktovať klub a vyjadriť svoj záujem. Toto je šanca zapojiť sa do niečoho veľkého a formovať budúcnosť mladých hráčov v jednom z najdynamických klubov americkej futbalovej scény na Slovensku. Po zapracovaní a ukázanú chuti pracovať je možná aj finančná odmena.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na Facebooku alebo Instagrame Nitra Knights alebo na Facebooku Tomáša Urbana – trénera flagistov. Taktiež nás môžete kontaktovať aj emailom na adresu tomasurban.flag@gmail.com.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.