Večer plný vďaky, ocenení a zábavy. Aj takto vyzeral ples klubu Nitra Knights

V uplynulý víkend sa klub amerického futbalu Nitra Knights zahalil do šarmu a elegancie, keď usporiadal vôbec prvý ročník klubového plesu.

Tento ples nebol len príležitosťou na tancovanie a zábavu, ale aj na vyjadrenie vďaky všetkým, ktorí stoja za úspechmi klubu počas celej prípravy a sezóny.

Myšlienka plesu: Poďakovanie manželkám, priateľkám, rodinám a fanúšikom

Hlavnou myšlienkou plesu bolo vyjadriť hlbokú vďaku všetkým, ktorí podporovali hráčov a klub počas náročnej prípravy a sezóny. Podujatie slúžilo ako výborná príležitosť na prejavenie vďaky manželkám, priateľkám, rodinám a oddaným fanúšikom za ich neoceniteľnú podporu.

Poďakovanie patrí:

  • Organizátorom podujatia: Lenka Šmidová, Miriam Krchová a Tomáš Urban sa postarali o každý detail a zabezpečili plynulý chod večera. Ich oddanosť a nasadenie nezostalo nepovšimnuté.
  • Sponzorovi spoločnosti DOBROTA: Osobitné poďakovanie patrí sponzorovi večera, pekárstvu DOBROTA, ktoré nám darovalo pečivo v hodnote 1400 eur. Ich podpora bola neoceniteľná a prispela k vytvoreniu príjemnej atmosféry.
  • House of Dance by Tomáš Surovec: Vytvorili úchvatný tanečný program, ktorý zahŕňal spoločenské aj latino tance. Ich profesionálny prístup a nadšenie pridali plesu ďalší rozmer.
  • DJ PAYO: Hudobný gén DJ PAYO zabezpečil neskutočnú atmosféru, v ktorej sa tanečné parkety plnili energiou a radosťou. Jeho výber hudby bol široký a presne zodpovedal očakávaniám všetkých prítomných.
  • Všetkým zúčastneným: Ďakujeme všetkým hráčom, trénerom, členom vedenia klubu a všetkým, ktorí svojou prítomnosťou prispeli k vytvoreniu nezabudnuteľnej atmosféry.

Ocenenia a Sieň slávy:

V rámci plesu boli udeľované ocenenia týkajúce sa výnimočných individuálnych výkonov v minulom roku.

Klub tiež zaviedol novú tradíciu, a to “Sieň slávy Nitry Knights,” do ktorej postupne každý rok pridáme jednotlivca, ktorý svojou oddanosťou a prínosom významne prispel k rozvoju klubu.

  • Hall of Fame: V tomto roku bol do Siene slávy uvedený jeden zo zakladateľov klubu, Marián Dzíbela. Jeho futbalová kariéra síce skončila, ale jeho prínos a oddanosť klubu budú žiť ďalej.
  • Most Valuable Player za rok 2023: Tento cenný titul si odniesol Boris Bútora, hráč, ktorý v minulom roku vynikol svojimi výnimočnými výkonmi na ihrisku.
  • Offensive Player of the Year 2023: Ľuboš Paprčka si vyslúžil titul Offensive Player of the Year za svoje vynikajúce ofenzívne schopnosti a prínos k úspechom tímu.
  • Defensive Player of the Year 2023: Tomáš Urban, skvelý obranný hráč, bol ocenený titulom Defensive Player of the Year za jeho nezlomnú obrannú hru a vynikajúce výkony.

Ples klubu amerického futbalu Nitra Knights tak nielenže poskytol príležitosť na zábavu a oddych, ale aj slávnostný moment pre vyjadrenie vďaky a uznania tým, ktorí tvoria pevný základ tohto úspešného klubu. Očakávame, že aj nasledujúce roky budú plné vzrušujúcich chvíľ a spoločných úspechov.

Za fotografie ďakujeme Matúšovi Beňovičovi.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.