Nitra Knights hľadá športovo nadané deti, ktoré milujú pohyb. Spoznajte čaro Flag futbalu

Nesmierne sa tešíme, že sa nám ako klubu darí rozvíjať krásny šport s názvom Flag futbal, ktorý je bezkontaktnou verziou amerického futbalu.

Aj preto v týchto dňoch prebieha nábor mladých chlapcov, ale aj dievčat vo veku od 7 do 11 rokov pre kategóriu U12.

Nový olympijský šport je skveľou voľbou pre každé aktívne dieťa, ktoré chce nielen patriť do skvelého športového kolektívu, ale túži aj po víťazstvách a neustálom progrese svojich fyzických schopností.

Naše tréningy sú plné pohybu, kamarátsva a dobrej nálady. Sú však aj o tvrdej drine, počúvaní, plnení úloh či rešpektovaní trénera.

Systémová práca s mládežou priniesla klubu Nitra Knights zaslúžené víťazstvá v oboch juniorských kategóriách a naše tímy do 12 a do 17 rokov sú majstrami Slovenska.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na Facebooku alebo Instagrame Nitra Knights alebo na Facebooku Tomáša Urbana – trénera flagistov. Taktiež nás môžete kontaktovať aj emailom na adresu tomasurban.flag@gmail.com

Už teraz sa tešíme na všetky talentované deti, ktoré objavia čaro tohto úžasného športu.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.