Hráč Nitra Knights Gorazd Lazorík hovorí o výnimočnom Super Bowle v relácii na TA3

Gorazd Lazorík, výrazný hráč klubu amerického futbalu Nitra Knights, prijal pozvanie do televíznej relácie na TA3, kde sa zapojil do diskusie o nadchádzajúcom americkom Super Bowle, ktorý budú sledovať stovky miliónov fanúšikov po celom svete.

Gorazd s nadšením zdieľal svoje pohľady a očakávania týkajúce sa jedného z najväčších športových podujatí na svete. V rozhovore na TA3 priblížil divákom atmosféru, ktorú Super Bowl prináša a podrobne sa venoval očakávaným súbojom a taktikám jednotlivých tímov.

Okrem toho však spolu s moderátorom Marekom Kantoríkom rozobrali hneď niekoľko zaujímavých tém týkajúcich sa tohto športového sviatku. Aka jé cena vstupeniek? Koľko stojí reklamný spot? Čo môže rozhodnúť o víťazovi? Aj toto všetko sa dozviete v tejto výbornej debate o americkom futbale.

Super Bowl bude prebiehať v Las Vegas noci z nedele na pondelok stredoeurópskeho času. Ak si chcete pozrieť Super Bowl na vlastné oči spolu s klubom Nitra Knights, tak vás veľmi radi privítame na našej Super Bowl Party, ktorá bude prebiehať v reštaurácii Smíchov v Nitre od 20:00 hod.. Viac informácii nájdete na tomto odkaze.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.