Šport.sk: Na Štadióne pod Zoborom sa bude hrať už v apríli! Ambiciózny projekt pripravil program pre celú rodinu

Klub amerického futbalu Nitra Knights odštartoval sezónu kvalitnej českej najvyššej ligy počas posledného víkendu na trávniku Ostrava Steelers, kde nestačil na domáci celok a podľahol mu 0:14.

Klub, ktorý pred sezónou posilňoval káder o amerických hráčov a amerického trénera je pripravený svoju silu ukázať už v zápase, ktorý sa bude hrať 9. 4. na trávniku Přerov Mammoths.

Koncentrácia hráčov a vedenia sa sústredí okrem prvých duelov sezóny najmä na prvý domáci zápas, ktorý sa bude hrať na vynovenom Štadióne pod Zoborom už 30.4.2023. Do Nitry zavíta Ústí nad Labem Blades a súboj sa začne od 14:00.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na atraktívny sprievodný program vrátane cheerleaderiek, súťaží či programu pre deti. Knights odohrajú celkovo na domácom štadióne päť duelov a lístky na zápasy, ktoré pobavia celú rodinu sú už aktuálne v predaji v sieti predpredaj.sk.

Nitra aktuálne disponuje najlepším štadiónom v celej súťaži a rozhodne patrí medzi najzaujímavejšie projekty z pohľadu predsezónnych príprav a zmien, ktoré sa v klube uskutočnili. Okrem nových hráčov totiž do tímu zavítal aj generálny partner Samuel Vetrák, ktorého zámerom medzi inými je priniesť do tohto športu viac profesionalizácie v každom smere.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.