Boris Bútora pred duelom s Přerovom: Posledný výsledok nás neidentifikuje, ideme vyhrať!

V nedeľu cestujeme na televízny zápas, ktorý bude vysielaný aj na stanici JoJ Šport od 13:55 do Přerova, kde nastúpime do druhého tohtosezónneho ligového zápasu. Bude to súboj dvoch tímov, ktorým sa na úvod sezóny nedarilo.
39 - 34
Full Time

Mammoths v prvom kole podľahli St. Nicolaus Bratislava Monarchs výsledkom 7:16, zatiaľčo sme my nestačili na favorizovanú Ostravu Steelers krutým výsledkom 0:14.

„Prehru sme prijali s pokorou a snažili sme sa z nej čo najviac poučiť. Tento výsledok nás určite neidentifikuje, určite nie sme tím, ktorý by sa po jednej prehre rozsypal. Máme tu nový týždeň a nový zápas, na ktorý sa tešíme,“ konštatoval quarterback a ofenzívny koordinátor Boris Bútora, ktorý očakáva od tímu pozitívnu reakciu na nepodarený prvý krok v novom ročníku.

„Verím, že v defenzíve budeme súpera posielať z ihriska a zastavovať jeho run. V ofenzíve verím, že sa nám podarí behať po zemi, čo nám otvorí priestor na následné pasy. Najmä verím, že náš herný prejav bude o moc lepší, keďže posledne sme, ako som vravel aj chalanom po zápase nehrali ako jeden tím,“ pokračoval skúsený hráč Nitra Knights.

Minulý rok sme na semifinalistu Snapbacks ligy Přerov Mammoths nestačili na domácej pôde, keď sme prehrali výsledkom 28:35. Aj preto bude naša motivácia o to väčšia si pripísať prvý triumf v novej ére klubu na štadióne TJ Spartak.

Miesto zápasu

TJ Spartak Přerov
Sokolská 734, Přerov I-Město, 750 02 Přerov, Czechia

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.