Nitra Knights zaostrujú na play-off [MY Nitra]

Nitrania dosiahli kľúčový triumf sezóny v úžasnej atmosfére.

Ani dážď nezabránil divákom podporiť amerických futbalistov pod Pribinovým hradom!

Tím Nitra Knights pokračuje vo víťaznej stope v českej najvyššej lige amerického futbalu. Po triumfe nad Bratislava Monarchs tentoraz zverenci amerického trénera Phillipa Hilderbranda zvíťazili nad Přerovom Mammoths 40:14 a pripísali si štvrté víťazstvo za sebou.

„V prvom zápase tohto divízneho derby sme s nimi prehrali. Vedeli sme, že cesta do play-off vedie jedine cez triumf v tomto zápase. Naša obrana hrá v poslednom období výborne a útok pravidelne vysoko boduje. Hráme dobre a cítili sme aj pred týmto duelom, že pokiaľ sa takzvane sami nestrelíme do nohy, tak budeme zápas kontrolovať, čo sa nám aj podarilo. Aj napriek dažďu prišlo znova kopec ľudí, za čo sme vďační. Pri takej atmosfére sa nám hrá fantasticky, čo sa ukazuje aj na výsledkoch,“ skonštatoval wide receiver tímu Gorazd Lazorík.

Nitra si tak znova pred približne päťsto divákmi pripísala domáci úspech na vynovenom Štadióne pod Zoborom, na ktorom Knights privítajú najbližšie 4. 6. od 14.00 h Znojmo.

Nitrania sú aktuálne v Snapbacks lige v divízii východ na druhom mieste za Ostravou a istotu postupu do play-off môžu získať už v najbližšom zápase. 

 

Článok bol pôvodne publikovaný na stránke MY Nitra na tomto linku.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.