Fenomén z Nitry bude hrať na Štadióne pod Zoborom! Knights privítajú fanúšikov už na konci apríla

Klub amerického futbalu, ktorý v rámci prípravy na novú sezónu českej najvyššej súťaže zaujal viacerými novinkami zverejnil rozlosovanie na novú sezónu! Svoj prvý domáci zápas na vybojovanom hlavnom ihrisku FC Nitra odohrajú Knights v termíne 30.4.2023.

Prvý zápas v rámci celej sezóny pritom Nitrania odohrajú v Ostrave už prvého apríla. Svoj prvý súboj na novom Štadióne pod Zoborom odkrútia hráči Knights o pár dní neskôr proti Blades z Ústí nad Labem. Ako už pred sezónou avizovali predstavitelia klubu, na fanúšikov bude čakať okrem športového aj kultúrny zážitok.

“V rámci piatich domácich duelov pripravujeme rozhodne atraktívny program. Nebudú chýbať cheerleaderky, súťaže a občerstvenie. Okrem iného na fanúšikov bude čakať aj viacero prekvapení. Nevahájte a prídte nás podporiť v ambicióznej sezóne, tešíme sa na vás,” konštatoval rozohrávač Knights Boris Bútora.

Knights sa v Nitre predstavia proti Přerovu v polovici mája, na začiatku júna privítajú rovnako rytierov zo Znojma. O týždeň na to, ich doma preverí Ostrava Steelers a záver sezóny bude patriť najväčšiemu slovenskému derby, v ktorom Knights budú hrať doma s Bratislava Monarchs (18.6).

 

V rámci klubového projektu Nitra Knights už fanúšikov zaujala prítomnosť skúseného amerického trénera Jamesa Suttona. Tím vystužili viacerí hráči zo zámoria a závan svetlej budúcnosti do klubu prináša aj príchod nového generálneho partnera Samuela Vetráka, ktorý sa netají tým, že milovníkom amerického futbalu.

Prihlás sa na odber noviniek

Nezmeškaj už žiadne novinky z fungovania klubu a buď prvý, ktorý sa dozvie o pripravovaných akciách, rozpise zápasov, začiatku predaja lístkov, novom merchandise a všetkom, čo si pripravujeme pre našich fanúšikov.